המלצות

רותי שטרן

ליואב והצוות המדהים! היו לנו המון אורחים בראש השנה – יותר מ-30 וכולם יצאו שבעי רצון האוכל הטעים הצליח לקלוע לטעם של כל אחד ממש נהנינו לראות את האורחים שלנו מרוצים האוכל היה ביתי וטעים ונתן לי זמן לארח את כולם בנחת אני ממליצה בחום ומחכה לחג הבא!!

יוסי ויין

לפני הברית של הבן היו לי המון דברים לסדר, במהלך האירוע בלט במיוחד הצוות של 'קריספי' שתקתק הכל בצורה יוצאת דופן והשאיר אותי עם ראש שקט ופנאי לכל האורחים שהגיעו.

שולי כ'

גם היום שנתיים אחרי השבת חתן אף אחד לא שוכח ומזכירים לי הרבה פעמים איך האוכל היה טעים ומושקע כולם נהנו והופתעו מהמגוון של האוכל שהיה בשפע והגיע חם וטרי. תודה רבה על כל ההשקעה כיף לי להיזכר בשבת הזו כל פעם מחדש!

רוני דואני

מאוד נהניתי מתשומת הלב של יואב שדאג לי להכל וידע להתאים לי את המנות במדוייק האוכל היה טעים מאוד אז ממש תודה על ערב נפלא וניפגש בשמחות הבאות בעזרת השם.

חגית וצוות העובדים

לצוות המופלאים! אני שמחה על הבחירה הטובה כשהזמנתי אתכם לדאוג לכל הנושא הקולינרי כשתכננתי ערב גיבוש האוכל היה מעולה וטעים השולחנות היו מסודרים בצורה אסטטית ויפה השירות של המלצרים ראוי לשבח הרגשתי בכל רגע בערב את הדאגה שלא יחסר כלום ושנהיה מרוצים אתם צוות אלופים.

להזמנות: 08-8555828 | 050-7727330